Alışverişlerim ve Ürünler İle İlgili Yorumlarım

Sizlerle satın almış olduğum ürünler ile ilgili özellikler, fiyat, teslimat süresi, ürün hakkındaki düşüncelerim, firma hakkındaki düşüncelerimi vb konuları paylaşacağım.

1) Vodafone Smart Style 7 (VDF600) Cep Telefonu
vdf600

Marka : Vodafone
Model : Smart Style 7 (VDF600)
Mağaza : Yerel Vodafone Şubesi
Fiyat : Peşin 950 TL
Kazanç : 150 TL
Hediye : 8 GB Sim Kartı, Silikon Kılıf, Kırılmaz Cam.
Özellikler : 5 İnç HD(720x1080), Android 6.0, 8 MP Arka Kamera, 5 MP Ön Kamera, 8 GB Dahili Hafıza, Ağırlık 133.8 Gr, Pil Kapasitesi 2540 mAh.

Ürün Yorumum : Ürünü bir yıldır kullanıyorum.Ürünün artı yönlerini söylemek gerekirse fiyatına göre oldukça iyi beni tatmin etti.Ürün kasa yapısı olarak ince ve hafif bu özelliği onu kullanışlı hale getirmiş.Herhangi bir arıza ile karşılaşmadım.Sürekli elimden düşmediği zamanlarda şarjı 5 gün, onun dışındaki zamanlarda şarjı 10 gün gidebiliyor.Ürünün eksi yönleri dahili hafızası yetersiz, 3-4 uygulama arka planda açık kaldığında kasmaya başlıyor, fotoğraf çekim kalitesi orta seviye, oyunlarda bazen kasıyor.Açık konuşmak gerekirse çok şey bekleyenler hüsrana uğrayabilir daha pasif kullananlar için bu fiyata göre oldukça başarılı.

Mağaza Yorumum : Aldığım yerel mağaza benim pazarlık edelim ısrarım yüzünden, kutu içeriği dışında Silikon Kılıf ve Kırılmaz Camı hediye etmek zorunda kaldılar.Mağaza hakkında olumsuz bir yorumum yok.


2) Logitech 2+1 Ses Sistemi (S220)
s220

Marka : Logitech
Model : S220
Mağaza : Yerel Casper Bayi
Fiyat : 70 TL
Kazanç : 10 TL
Özellikler : Hoparlör Sayısı: 2+1 Hoparlör Gücü: 17 W RMS  Subwoofer Gücü: 9 W RMS Uydu Hoparlör Gücü: 2x4 W RMS Frekans Tepsi Hızı: 55 Hz - 15 kHz

Ürün Yorumum : 2008 yılında satın almıştım, hayatımda eşine benzerine bir kere rastladığım efsane bir ses sistemiydi.Ondan aldığım ses kalitesini 5+1 ses sisteminden bile alamıyordum abartısız söylüyorum.Sesini son seviyeye aldığınızda sanki evinizde büyük kolonları olan bir amfi varmış gibi yüksek bir ses sağlıyordu.Bass vurdukça bilgisayar masasından çıkan o sesi hiç unutamıyorum. Maalesef ürünün bu gücüne aldanıp 2012 yılında ufak bir kutulu hoparlör bağladığım için yaklaşık bir hafta sonra ürünün entegreleri aşırı ısınmadan dolayı yanmıştı.Bu ses sistemi ve bundan sonraki ses sistemlerimde öğrendimki tamir hiçbir işe yaramıyor elektronik tamircisine götürdük entegreleri değiştirdi 15 TL gibi bir ücret ödedim ama yaklaşık bir hafta sonra yine arıza yaptı.Sağlam ikinci el bulsam yine alırım.

Mağaza Yorumum : Ürünü sıfır, garantili, kutulu bir şekilde sorunsuz olarak teslim etti.Teslim etmeden önce kutusunu yanımda açarak çalıştırıp kontrol etti.Mağaza hakkında olumsuz bir yorumum yok.


Alışverişlerim ve Ürünler İle İlgili Yorumlarım Alışverişlerim ve Ürünler İle İlgili Yorumlarım Reviewed by Bilgi Mahzeni on 2/08/2018 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.