Letgo Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

letgo

Letgo bulunduğunuz çevrede hızlıca alışveriş yapma ve ürün satma imkanı sunan bir uygulamadır.Yakın çevrenizde ürün satın alın veya ürün satın. Satmak istediğiniz ürünün fotoğrafını çok hızlı bir şekilde çekip uygulamaya yükleyebilirsiniz.Ayrıca herhangi bir ürün hakkında mesajlaşarak bilgi alma olanağıda sunuyor.Teklif yapma özelliğiylede beğendiniz bir ürüne istediğiniz teklifi yapabiliyorsunuz diğer uygulamalardan en büyük ve en güzel özelliğide budur.Hergün yakın çevrenizdekileri keşfedip yeni yeni fırsatlarla karşılaşmanızda yardımcı oluyor. Android ve İos versiyonu bulunan letgoda ilan vermek çok basit.Üyelik alanında ise Facebook veya Google ile kolay giriş seçeneğide sağlanmış.Ürün ararken filtrelemesi de kilometre bazında 1 km, 5 km, 10 km, 20 km uzakta diye kategorilendirilmiş.Ürünlerin altında ise soru sor ve teklif yap gibi iki tane buton konulmuş.Güzel bir uygulama pratikliği ile dikkat çekiyor.

Kısa zamanda çok çok fazla kullanıcıya ulaşmayı başaran letgonun en büyük özelliğide basit bir kullanıma sahip olmasıdır.                                                                                                                   
                                                                             
Letgo Nedir ? Nasıl Kullanılır ? Letgo Nedir ? Nasıl Kullanılır ? Reviewed by Bilgi Mahzeni on 5/01/2018 Rating: 5

10 yorum:

 1. letgoya giriş yaptıktan sonra satın alacağım ürünün üzerini tıklıyorum ve beni dışarı atıyor sebebi nedir çözemedim yrdımcı olabilirseniz sevinirim

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Letgodan direk ürün satın alamıyoruz.Letgo sadece satıcı ve alıcı arasında bir aracı oluyor sadece satıcıya ulaşabileceğimiz bir uygulama.

   Sil
 2. urun yukleyemiyorum oops bir hata oluştu diyor lutfen yardımcı olurmusunuz

  YanıtlayınSil
 3. urun yuklemek istiyorum fiyat gireceğim zaman oops bir hata oluştu diyor

  YanıtlayınSil
 4. lutfen yardımcı olurmusunuz

  YanıtlayınSil
 5. Teşekkürler güzel anlatım.

  YanıtlayınSil
 6. Merhaba letgoya en fazla kaç ürün ekleyebiliyoruz , eklemek istediğim de ikamet etmediğiniz ülkeden yükleme yapamazsınız diyor

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.